');

Lauko baldai, mediniai, geleziniai, lauko baldai, lauko baldai gamyba, sodo baldai, baldai sodui

JŪSŲ SKELBIMAI
MŪSŲ PARTNERIŲ NUOLAIDOS
REKLAMOS GALIMYBĖS
APIE PROJEKTĄ
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIŪLYKITE SAVO TEMĄ DISKUSIJAI
NAUJIENOS
ATSIŲSKITE SAVO PRANEŠIMĄ SPAUDAI
BALDAIANTIKVARINIAI BALDAI
AUDINIAI
ĄŽUOLINIAI BALDAI
BALDŲ PROJEKTAI
BIURO BALDAI
DURYS   nauja!
FURNITŪRA
GRINDYS
ĮVAIRŪS BALDAI
JAUNUOLIO BALDAI
KALVIŠKI BALDAI
KARKASINIAI BALDAI
KAVINIŲ BALDAI
KĖDĖS
KILIMAI
KORPUSINIAI BALDAI
KRĖSLAI
KŪDIKIO BALDAI
LAIPTAI
LANGAI
LAUKO BALDAI
MASAŽINĖS KĖDĖS
MIEGAMOJO BALDAI
MINKŠTI BALDAI
NATŪR. MEDŽIO BALDAI   nauja!
NESTANDARTINIAI BALDAI
ODINIAI BALDAI
PARKETAS
PAVEIKSLAI
PREKYBOS BALDAI
PRIEŠKAMBARIO
SALONAI
SANDĖLIŲ BALDAI
SOFOS
SPINTOS
SPORTO BALDAI
STALAI
STALVIRŠIAI
STUMDOMOS PERTVAROS
SVETAINĖS BALDAI
ŠVIESTUVAI
TAPETAI
TURĖKLAI
UŽUOLAIDOS
VAIKŲ BALDAI
VALGOMOJO BALDAI
VIEŠBUČIŲ BALDAI
VIRTUVĖS BALDAI
VONIOS BALDAI
ŽAIDIMŲ STALAI
ŽALIUZĖS
Demo
ŽIDINIAI
TRANSPORTAS
BUITINĖ TECHNIKA
LCD TELEVIZORIAI
NAMŲ KINAS
....................................
ITALIŠKI BALDAI
POTUGALIŠKI BALDAI
VAIK. DARŽ. BALDAI   nauja!
LAUKO BALDAI


Lauko baldai 
Taumona, UAB
UAB Taumona įkurta 1998 metais. Įmonė yra įsikūrusi šiaurės vakarų Lietuvoje, Mažeikių mieste. Pagrindinė įmonės produkcija yra vidaus faneruotos durys, faneruotos ir masyvo baldinės detalės, interjero elementai, sodo/kiemo baldai. Taip pat gaminami įvairūs medienos gaminiai pagal klientų pageidavimus.

Užpildykite užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

  
   

NAUJIENOS
Kaip išsirinkti norimus lauko baldus, į ką reikia atkreipti dėmesį.
Lauko baldai – estetika ir elegancija

Daugiau nei prieš dešimtmetį plastikiniai lauko baldai kieme atrodė visai natūralus reiškinys, tačiau šiuo metu taip nėra. Pigių plastikinių lengvai lūžtančių kėdžių bei stalų era baigėsi. Jų dar galima išvysti pigiose pakelės kavinėse, individualiuose soduose, viename kitame privataus namo kieme, kurio šeimininkams gal tiesiog gaila išmesti dar naudojamą baldą. Tačiau vis daugiau žmonių lauko baldus renkasi taip pat skrupulingai, kaip ir būsto įrangą. Juk jie turi būti ne tik patogūs sėdėti, bet ir estetiški, ilgaamžiai, papildyti harmoningą kiemo estetinį vaizdą.

Pasirinkimo kriterijai

Įkurdami namus stengiamės, kad užuolaidos derėtų prie baldų, pastarieji būtų vienodo stiliaus, atidžiai deriname sienų spalvas. Jeigu būstas įrengtas moderniai, neperkame senovinių arba juos imituojančių indų. Norime turėti harmoningą, vientisą aplinką. Pasak kraštovaizdžio architektų, lygiai tos pačios taisyklės galioja ir įrengiant kiemą – juk čia taip pat norime atsipalaiduoti ir vasarą praleidžiame tikrai daug laiko.Kaip sakė UAB „Vadasiga“, siūlančios vieną didžiausių lauko baldų pasirinkimą,vadovas Vaclovas Daukintis, taip kaip deriname augalus, medžius vienus su kitais,tvorą, taip turėtume rinktis ir lauko baldus. Juk tai nėra vien daiktas atsisėsti,prigulti ar pasidėti lėkštę. Skirtingo stiliaus kiemams turėtų būti renkami skirtingi baldai. Sodyboje šalia rąstinio namo, papuošto vežimų ratais,tiks masyvūs lauko baldai. Jeigu sodyba subtilesnė, galima pasirinkti medinius armetalinius įmantresnių formų lengvesnius baldus. Šalia modernaus privataus namo geras pasirinkimas gali būti minimalistiniostiliaus komplektas. Tačiau kiekvienu atveju pasirinkimas turėtų būti individualus – juk net dviejų pagal tą patį projektą statytų namų kiemai šiek tiek skiriasi. Pasirinkimas priklauso ir nuo baldų naudojimo poreikio. Vieniems, kur jie reikalingi tik vasaros sezono metu, priimtinesni sulankstomi baldai, kad nereikėtų daug vietos sandėliavimui, kiti mieliau rinksis patogius, ergonomiškus, didesnių matmenų. Pastarieji paprastai būnatvirtesni ir puikiai tinka tiek oranžerijoje, tiek pirties patalpose.

Šilta tradicinė mediena

Žinoma, visų pirma lauko baldai turibūti funkcionalūs, tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui. Šiuo atveju atsparumas net svarbesnis, nes lauke baldus veikiadrėgmė, saulės spinduliai, temperatūros svyravimas. Neverta pirkti pačių pigiausių, bet abejotinos kokybės gaminių. Juk puikiai žinome, kad gobšus mokadu kartus. Medžiagos, iš kurių gaminamas kiemui skirtas inventorius, šiuo metu labai įvairios. Vienas populiariausių yra vietinė mediena. Tačiau paprastos pušies ar kitų tradicinių specialiai neparuoštų medžių mediena nėra labai atspari aplinkos poveikiui. Drėgnoje vietoje šio medžio baldai gali greitai pradėti keisti spalvą, įsimesti grybelis, sausoje – skilinėti. Jų priežiūrai reikia palyginti nemažai pastangų. Rekomenduojama tokius baldus kasmet lakuoti ar dažyti. Geriausiai lauko baldams tinka tropinių medžių mediena, kuri atsparesnė aplinkos poveikiui. Pasak V. Daukinčio, pats populiariausias ir atspariausias yra tiko medis, kuris dėl unikalios savo struktūros nepūva. Taip pat jis tvirtas,turi gražią faktūrą, neįgeria drėgmės, todėl nevaikšto ir neskilinėja. Būtent šis medis populiarus jachtų gamyboje, iš jogaminami prestižiniai baldai.Tiko medžiai auginami specialiose plantacijose iš sodinukų. Pasodinti vienodais atstumais gauna pakankamai šviesos, išauga tiesūs, be nereikalingų šakų, taigi labai tinka medienos ruošiniams. Iš tiko medienos gaminami įvairių stilių lauko baldai. Viena medžio savybių – tvirtumas – leidžia gaminti itin lengvus ir grakščius gaminius. Tikas kartais derinamas su metalo konstrukcijomis. Lietuvoje galima įsigyti tokių pasaulyje žinomų firmų kaip „Teak&Garden“, „Plob&Co“, „Roland Vlaemynck“ tiko lauko baldų.

Atsparus metalas

Taip pat populiarūs lauko baldai iš metalo konstrukcijų. Tai iš lieto aliuminio pagamintos senovinių baldų imitacijos, grakščių lenktų formų lengvi lauko baldai iš storos vielos. Metalas labai patrauklus tuo, jog yra tvirtas ir ilgaamžis. Specialiais dažais padengtos konstrukcijos atsparios rūdijimui. Iš metalo pagaminti lauko baldai dėl savo atsparumo ir ilgaamžiškumo bei ilgai išliekančio estetiško vaizdo populiarūs lauko kavinėse, parkuose, kituose visuomeninės paskirties objektuose.Siekiant sušvelninti metalo šaltumą jis derinamas su įvairiomis kitomis medžiagomis. Kėdės ir staliukai dengiami tiko, pintais elementais, ant kėdžių atramų ir sėdėjimo vietos tvirtinamos specialios pagalvėlės, kurios ne tik suteikia komforto, bet ir spalviškai derinamos prie aplinkos. Galima įsigyti ir originalių metalo konstrukcijų staliukų, kurių viršus padengtas keraminėmis plytelėmis. Elegantiškus senovinius daiktus imituojančius bei modernius metalinius ir komponuotus su metalu baldus gamina firmos „Roland Vlaemynck“, „Ploss&Co“, MBM, „Cane-line“, „Fermob“.

Pinti baldai

Vieni populiariausių – pinti lauko baldai. Vienintelė bėda, kad iš natūralių vytelių pinti baldai yra ganėtinai neatsparūs. Juos labai veikia drėgmė, saulės spinduliai,o dėl sudėtingos konstrukcijos juos sunku atėjus laikui nulakuoti ar padengti kitomis apsauginėmis priemonėmis. Vis dėlto pintame rašte liks sunkiai prieinamų vietų, kurios bus neapsaugotos. Beto, bėgant laikui vytelės tampa trapios ir lengvai lūžta. Bendrovės „Vadasiga“ vadovo V. Daukinčio teigimu, pintų baldų mėgėjai gali rinktis iš dirbtinio pluošto pintus baldus. Nors žodis dirbtinis dažną natūralumo mėgėja gali iškart atbaidyti, neverta skubėti sakyti „ne“. Dabar pintiems baldams naudojamos medžiagos nė iš tolo neprimena sovietmečiu naudotos pigios plastiko virvės. Virvutes iš kurių pinama malonu liesti, plika akimi jas sunku atskirti nuo natūralių gaminių. Kartu jos yra itin atsparios aplinkos poveikiui, pasižymi spalvų ir faktūrų įvairove. Krėslas gal atrodyti lyg nupintas iš natūralių vytelių, iš natūralaus pluošto virvių, medžiagos juostų. Vieni žymiausių pasaulyje tokių baldų gamintojų yra „Antiga Primo-Secondo&C.“, „Roland Vlaemynck“, MBM, „Cane-line“.

Plastikas

Žinoma, galima rinktis ir plastiką. Kai kuriuose interjeruose jis tikrai tinka, taip pat jis mėgstamas šalia baseinų (juk aplink juos labai drėgna). Tačiau tuomet rinkitės žinomų gamintojų plastikinius baldus. Jie nuo mums gerai pažįstamų pigių nežinia kur gamintų baldų skiriasi medžiagos kokybe, patvarumu, dizainu. Prastas plastikas neatsparus UV spinduliams, lengvai braižosi, blunka, greitai lūžta. Tikrai verta sumokėti kiek brangiau, bet turėti patikimą, ilgai estetinę išvaizdą išlaikantį gaminį.Parengta pagal UAB ,,Vadasiga“ informaciją „Cane-line“, „Roland Vlaemynck“, „Ploss&Co“, „Fermob“, Antiga Primo- Secondo&C“ iliustracijos UAB „Vadasiga“ Šilutės pl. 2, Klaipėda Tel. (8~46) 49 20 79 www.vadasiga.lt „Domus galerija“ P. Lukšio g. 32, Vilnius   Plačiau »
 

LOVOS

      SOFOS-LOVOS
      VISKOELASTINIAI ČIUŽINIAI
      JAUNUOLIO
      MEDICININĖS
      MIEGAMOJO
      PRIPUČIAMOS LOVOS
      LOVŲ GROTELĖS
      ČIUŽINIAI
      NATURAL. ČIUŽINIAI
      ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI
      PRESTIŽINIAI ČIUŽINIAI
      PAGALVĖS
      ORTOPEDINĖS PAGALVĖS
      PATALYNĖ
      ČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
      SALONAI
      VANDENS LOVOS   nauja!

INFORMACIJA

      REKLAMA
      NAUDINGA
      KONTAKTAI
      LANKYTOJAMS
      PATARIMAI
      NUORODOS
      NUOLAIDOS
      BALDAI BIURUI
      INTERJERAS - AKMUO
      PRIES PERKANT
      APIE PROJEKTĄ

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS
Data: 2012-04-03
Atsiuntė: Radvilė
Komentaru: 3
Data: 2011-12-12
Atsiuntė:
Komentaru: 1

INTERJERO PAVYZDŽIAI
Miegamojo interjero spalva (3)
Tamsių spalvų virtuvės interjeras (1)
Virtuvė sujunta su svetaine? (4)
Žalias miegamasis? (10)
Balti metaliniai lauko baldai (3)
Mėlyni svetainės baldai ir interjeras (7)
Svetainės baldai (3)
Čiužiniai - Kaip išsirinkti čiužinį? (1)
Lauko durų išpardavimas (0)
Virtuvės baldų komplektai (5)

NUORODOS
eNamai.lt - nekilnojamas turtas internete
© Visos teisės saugomos, 2006, info@lovos.lt  
Search Search Mail

Lauko baldai, mediniai, geleziniai, lauko baldai, lauko baldai gamyba, sodo baldai, baldai sodui