');

Svetainės baldai, svetaines baldai, klasikiniai, minimalistiniai, lenkiski, lietuviski, minskiti, odiniai svetaines baldai

JŪSŲ SKELBIMAI
MŪSŲ PARTNERIŲ NUOLAIDOS
REKLAMOS GALIMYBĖS
APIE PROJEKTĄ
KONTAKTINĖ INFORMACIJA
PASIŪLYKITE SAVO TEMĄ DISKUSIJAI
NAUJIENOS
ATSIŲSKITE SAVO PRANEŠIMĄ SPAUDAI
BALDAIANTIKVARINIAI BALDAI
AUDINIAI
ĄŽUOLINIAI BALDAI
BALDŲ PROJEKTAI
BIURO BALDAI
DURYS   nauja!
FURNITŪRA
GRINDYS
ĮVAIRŪS BALDAI
JAUNUOLIO BALDAI
KALVIŠKI BALDAI
KARKASINIAI BALDAI
KAVINIŲ BALDAI
KĖDĖS
KILIMAI
KORPUSINIAI BALDAI
KRĖSLAI
KŪDIKIO BALDAI
LAIPTAI
LANGAI
LAUKO BALDAI
MASAŽINĖS KĖDĖS
MIEGAMOJO BALDAI
MINKŠTI BALDAI
NATŪR. MEDŽIO BALDAI   nauja!
NESTANDARTINIAI BALDAI
ODINIAI BALDAI
PARKETAS
PAVEIKSLAI
PREKYBOS BALDAI
PRIEŠKAMBARIO
SALONAI
SANDĖLIŲ BALDAI
SOFOS
SPINTOS
SPORTO BALDAI
STALAI
STALVIRŠIAI
STUMDOMOS PERTVAROS
SVETAINĖS BALDAI
ŠVIESTUVAI
TAPETAI
TURĖKLAI
UŽUOLAIDOS
VAIKŲ BALDAI
VALGOMOJO BALDAI
VIEŠBUČIŲ BALDAI
VIRTUVĖS BALDAI
VONIOS BALDAI
ŽAIDIMŲ STALAI
ŽALIUZĖS
Demo
ŽIDINIAI
TRANSPORTAS
BUITINĖ TECHNIKA
LCD TELEVIZORIAI
NAMŲ KINAS
....................................
ITALIŠKI BALDAI
POTUGALIŠKI BALDAI
VAIK. DARŽ. BALDAI   nauja!
SVETAINĖS BALDAI


Skano LT, UAB SKANO yra Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Estijoje ir veikiantis parduotuvių tinklas, kurio asortimente be medinių baldų yra ir įžymūs Italijos bei Vokietijos minkšti baldai bei elegantiški šviestuvai.
Geriausias SKANO klasikinio stiliaus pavyzdys yra Bjorkkvist baldų serija, kurios senesnis nei šimto metų dizainas suteikia galimybes įrengti bibliotekas, namų biurus, valgomąjį, miegamąjį ir vaikų kambarius kokybiškais rankų darbo mediniais baldais. Šios serijos nesenstantis dizainas yra patobulintas šiuolaikiniu funkcionalumu. Bjorkkvist baldų seriją sudaro beveik šimtas įvairių gaminių.
Mažmeninėje prekyboje SKANO prekės ženklas simbolizuoja šiaurietišką kokybę ir patikimumą.

Björkkvist Björkkvist Björkkvist Rašomasis Indauja
Lentynos Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė Prekė
Prekė Prekė Prekė Prekė PrekėBALDAI UOGAMes gaminame:
 • Virtuvės baldus
 • Svetainės baldus
 • Miegamojo baldus
 • Drabužines
 • Slenkančias sistemas
 • Prieškambario baldus
 • Vaiko kambario baldus
 • Biuro baldus
 • TV Staliukus, Žurnalinius staliukus, Įvairias lentynas
 • Vonios kambario baldus

Negaiškite savo brangaus laiko, visus gamybinius darbus patikėkite mums. Kiekvienam savo klientui skiriame ypatingą dėmesį:

 • padedame parinkti spalvas derančias prie interjero, patariame dizaino klausimais,
 • atliekame kompiuterinę baldo vizualizaciją, kuri leidžia žmogui pamatyti, kaip baldas atrodys realybeje,
 • esame atviri priimti bet kokį jūsų sprendimą.

 Kitos mūsų teikiamos paslaugos:

 • Pjaustome LMDP ,MDP padengtas natūraliu lukštu, MDF, MPP, stalviršius
 • Klijuojame PVC, HPL, ABS, natūralaus lukšto briaunas, užnešame klijus ant PVC, HPL, ABS, dažome, poliruojame MDF, radiuso frezavimas, beicuojame, lakuojame, graviruojame stiklą, veidrodį
 • Gaminame stumdomas duris ir pertvaras, dureles iš anoduoto aliuminio profilio
 • Detalių suauginimas, storinimas
 • Surinkinėjame ir montuojame baldus, transporto paslaugas

www.baldaiuoga.lt

Prekė Prekė Prekė Prekė  


 
   

NAUJIENOS
Svetainės baldai ir ne tik, su Swarovski...
„Swarovski“ šviesos ir prabangos žaismas

Šiuo ypatingu krištolu puošiami baldai, jų detalės, lovos užtiesalai ir įvairiausi aksesuarai. Baldų ir interjero dizaineriai įrodė, kad krištolo prisilietimas suteikia namams naujų spalvų ir nuotaikų. Apie tai, kaip įkurdinti karališką krištolinę prabangą jūsų namuose kalbamės su interjero ir apdailos centro „Domus galerija“ specialistais.

Krištolo imperijos gimimas

Ar kada pagalvojote, kad savo krištolinę imperiją garsusis „Swarovski“ krištolo išradėjas Danielis Swarovskis sukūrė iš... smėlio. Jo kristalai – tai kruopščiai nušlifuotas stiklas, kurio svarbiausia sudedamoji dalis – mineralas kvarcas, randamas smėlyje.

Danielis Swarovskis visuomet degė noru įrodyti aplinkiniams, kad mene svarbiausia ne medžiaga, o paties menininko meistriškumas ir kuriamas mistinis pasaulis, kuriame tarsi „paskęsta“ žiūrovas. Netapęs garsiu smuikininku, D. Swarovskis savo gyvenimą pašventė kitai aistrai – stiklo karalijai. 1895 m. Vateno miestelyje Austrijoje jis įkūrė krištolo įmonę ir ilgus metus vadovavosi filosofija, jog visuomet reikia siekti aukščiausios kokybės ir taikyti naujausius metodus. „Swarovski“ krištolas gaminamas ypač kruopščiai: kiekvienas gabalėlis tikrinamas, gaminio viduje lazeriu išgraviruojamas kokybę patvirtinantis ženklas.

Šiandien „Swarovski“ arba „Strass“ krištolas, simbolizuoja tradicijas ir amžinąsias vertybes. Unikalūs, originalūs ir kokybiški krištolo gaminiai suteikia erdvei neapsakomą, nekasdienišką įspūdį. Ne veltui šis krištolas puošia daugelio pasaulio įžymybių – kino, muzikos, šou verslo žvaigždžių namus.

Ir klasikiniame, ir moderniame interjere

„Domus galerija“ salono „Crystal factory„ vadovas Žilvinas Kalinauskas užtikrina, jog griežtų ribų pritaikant „Swarovski“ įvairaus stiliaus interjere nėra. Kristalus subtiliai priderinti galima tiek moderniame, retro ar klasikiniame interjere. Jeigu Jūsų namuose vyrauja minimalizmas, „Swarovski“ suteiks interjero prabangos pojūtį. Juodai baltoje aplinkoje šviesūs kristalai puikiai derės kaip plytelių ar grindų dangos papuošimai. „Norėdami savo namuose pritaikyti „Swarovski“ kristalus, vieni šio darbo nesiimkite, nes tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Kad neperkrautumėte interjero ir išlaikytumėte subtilių prabangą, visuomet pasitarkite su profesionalais“, - pataria Ž. Kalinauskas.

Živilė Ramanauskaitė, salono „Rotra interjerai“ vadybininkė, pastebi, kad „Swarovski“ kristalais interjeras turi būti puošiamas saikingai, norint atskleisti baldų subtilumą, grožį. Taip kristalai tampa netikėtu akcentu, patraukiančiu dėmesį.

Bendraudami su specialistais, nebijokite išsakyti ir savo individualių idėjų. Pavyzdžiui, vienas iš „Crystal factory„ neseniai įgyvendintų individualių projektų – girliandinės kristalų užuolaidėlės, kurios gali įspūdingai atskirti namų, biuro, salono ar kitas erdves.

Kristalais puošti baldai

Nors „Swarovski“ kristalai nėra naujiena, atsiranda vis daugiau sričių, kur jie sėkmingai pritaikomi. Nauja mados tendencija – minkštieji baldai, puošti kristalais. Tai minkšti baldai, krėslai, sofos, lovų atkaltės.

„Puošti kristalais ypač tinka baldus su medžiaginiais, odiniais apmušalais, giliomis įsiuvomis ir klostėmis. Kristalai suteikia baldams ir visiems namams ypatingą prabangos pojūtį“, - teigia Simona Morkūnaitė, „Domus galerija“ salono „Liquid“ atstovė.

Ribos tarp stilių švelnėja, todėl Swarovski kristalais puošti baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. „Swarovskio kristalai sukuria formalų, puošnų interjerą, todėl svarbu, kad žmogui tokia namų erdvė būtų priimtina“, - mano salono „Rotra interjerai“ vadybininkė Živilė Ramanauskaitė. Ji pastebi, kad interjere esantys kiti baldai ir interjero akcentai turėtų nenusileisti skaidriai kristalų elegancijai, o savo prabangumu darniai įsilieti į visumą.

Dizainerių kūriniai

Neseniai vokiečių firma „Bretz“ pristatė kolekciją „Bretz couture 2008„. Dizaineriai, kurdami šią kolekcija tikėjo, kad tokia prabanga daugeliui brandžių, solidžių žmonių atkurs romantišką jaunystę. Prabangą jie perteikė kaip interjere atsispindintį entuziazmą, žavesį ir aistrą gyvenimui, bet kartu nepamiršo tradicijų. Kristalai sofose, lovose, kėdėse, staluose ir veidrodžiuose suteikia šiems daugiau šiuolaikiško meniškumo ir tarsi gyvybės eliksyras atgaivina namų dvasią.

Kristalais puošti baldai kartu yra ir investicija į rankų darbo meną. Kiekvienas originalus „Swarowski“ kristalas, žibantis tarsi deimantas, tvirtinamas apmušaluose kūrybingo meistro. Pasak S. Morkūnaitės, tai – aukštosios mados kolekcija, kurioje „Swarovski“ kristalų papuošimai išradingai atskleidžia ir tikrąsias medžiagų spalvas, išryškina aksomo, šilko grožį ir ypatingas šių audinių savybes.

Pavyzdžiui, oda aptrauktas krėslas iš „Bretz couture 2008„ kolekcijos savo atlošo ir ranktūrių forma primena išsiskleidusią gėlę. Įspūdį dar labiau pagyvina įsiūti kristalai. „Marilyn“ – „lounge“ tipo sofa – papuošta daugiau nei 100 originalių „Swarovski“ kristalų. Šalia tviskančių minkštų baldų puikiai dera ir panašus dekoratyvinis suoliukas-kavos stalelis ar didelis kristalais padailintas veidrodis.

Italų baldų gamintoja „Selva“, bendradarbiaudama su Daniel Swarovski kompanijų grupe, rankų darbo kūrinius ir meistriškai apdirbtus „Swarovski“ kristalus sujungė į ekstravagantiškų baldų kolekciją „SelvaSolitaire“. „Skirtingose spalvų, formų ir dydžių variacijose žėrintys kristalų komponentai sukuria vaizdingą kūrybos paletę, suteikia namų interjerui intrigos“, - mano Živilė Ramanauskaitė. Šie prabangūs baldai kartu yra ir labai praktiški, juos nesunku prižiūrėti.

Šviesos ir spalvų žaismas

„Šiuolaikiniai krištoliniai šviestuvai neskleis ryškios šviesos, tačiau puikiai išryškins norimą sieną ar kampą. Galima pasirinkti ne tik klasikinę baltą, bet ir žalios ar mėlynos šviesos diodus“, - mano Ž. Kalinauskas.

„Swarovski“ siūlo didelę krištolo spalvų gamą, nuo skaidraus iki tamsiausių spalvų. Ne veltui didelė spalvų gama bei unikalus apdirbimas vieni didžiausių šio krištolo sėkmės rodiklių.

Krištolo lašeliais gali būti papuošti ne tik sietynai, bet ir stalinės, miegamojo lempos, į baldus integruotos šviečiančios detalės. Ypatinga krištolo savybė – šviesos skaidymas į visas vaivorykštės spalvas. Spindesį ir žėrėjimo įspūdį pasaulio dizaineriai derina ir klasikoje, ir šiuolaikinėje „techno“ aplinkoje. Krištolinis apšvietimas ar su šviesa žaidžiančios dekoro detalės derinamos su juoda, balta, pilka, violetine, sidabro bei aukso spalvomis.

Swarovski patarimai, kaip atnaujinti namus

Danielis Swarovskis 1895 metais pradėjo savo verslą devizu : „Tai, kas yra gera, visada gali būti patobulinta“. Todėl niekas neabejoja puikia Swarovskio gaminių kokybe, nes Swarovskio kristalai nuolat tobulinami.

Swarovskio kristalai puikiai pritaikomi kuriant namų interjerą. Jie pagelbės siekiant originalumo, norint paįvairinti jau atsibodusius senus daiktus ir priversti juos spindėti. Tai galite padaryti ir Jūs patys, tereikia tik idėjų ir... keleto Swarovskio kristalų. Truputis fantazijos ir seniai pažįstami daiktai atgis lyg iš naujo:

Sena, nenaudojama molinė vaza, kurią dar visai neseniai norėjote išmesti gali tapti net pagrindiniu svetainės akcentu jos kraštus papuošus Swarovskio kristalais.

Sužėrėjęs vaivorykštės atšvaitais atgis neišsiskiriantis nuotraukų rėmelis ar širdžiai mielas nuotraukų albumas.

Jau pabodusios šampano taurės Swarovskio kristalų dėka trauks akį ir privers žavėtis ne vieną juos išvydusį.

Jaukiai atmosferai sukurti galima kristalais puošti ne tik žvakides, bet ir paprasčiausias žvakes.

Kristalų dėka atgis mažytės pagalvėles ar stalinė lempa miegamajame.

Net kėdės virtuvėje ar rūbų dėžė, papuošta Swarovskio kristalais, gali pradėti naują gyvenimą.

Danielio Swarovskis turėjo gyvenime pagrindinę viziją – jog kristalas turi padaryti gyvenimą šviesesnį. Ir manau, jog drąsiai galime teigti – jam pavyko!

2007 12 11   Plačiau »
 

LOVOS

      SOFOS-LOVOS
      VISKOELASTINIAI ČIUŽINIAI
      JAUNUOLIO
      MEDICININĖS
      MIEGAMOJO
      PRIPUČIAMOS LOVOS
      LOVŲ GROTELĖS
      ČIUŽINIAI
      NATURAL. ČIUŽINIAI
      ORTOPEDINIAI ČIUŽINIAI
      PRESTIŽINIAI ČIUŽINIAI
      PAGALVĖS
      ORTOPEDINĖS PAGALVĖS
      PATALYNĖ
      ČIUŽINIŲ UŽVALKALAI
      SALONAI
      VANDENS LOVOS   nauja!

INFORMACIJA

      REKLAMA
      NAUDINGA
      KONTAKTAI
      LANKYTOJAMS
      PATARIMAI
      NUORODOS
      NUOLAIDOS
      BALDAI BIURUI
      INTERJERAS - AKMUO
      PRIES PERKANT
      APIE PROJEKTĄ

NAUJAUSIOS NUOTRAUKOS
Data: 2012-04-03
Atsiuntė: Radvilė
Komentaru: 3
Data: 2011-12-12
Atsiuntė:
Komentaru: 1

INTERJERO PAVYZDŽIAI
Miegamojo interjero spalva (3)
Tamsių spalvų virtuvės interjeras (1)
Virtuvė sujunta su svetaine? (4)
Žalias miegamasis? (10)
Balti metaliniai lauko baldai (3)
Mėlyni svetainės baldai ir interjeras (7)
Svetainės baldai (3)
Čiužiniai - Kaip išsirinkti čiužinį? (1)
Lauko durų išpardavimas (0)
Virtuvės baldų komplektai (5)

NUORODOS
eNamai.lt - nekilnojamas turtas internete
© Visos teisės saugomos, 2006, info@lovos.lt  
Search Search Mail

Svetainės baldai, svetaines baldai, klasikiniai, minimalistiniai, lenkiski, lietuviski, minskiti, odiniai svetaines baldai